0 (312) 485 2898 | Facebook Twitter

Kullanıcılarımızdan Yorumlar

Kullanıcılarımızdan Yorumlar
Niyazi KARADENIZ

Proliz'i şöyle tanımlayabiliriz; işini bilen, iyi yapan, destek için büyük zaman ve emek harcayan çok başarılı bir firma... 

Yazdıkları sistemin aklınıza gelen/gelmeyen bir çok özelliğinin parametrik olması, yönetmelikle bir anda değişen bir durumun anında çözümlenmesi anlamına geliyor...

Bu bir öğrenci bilgi sistemindeki en önemli şey ve Proliz bu yapıyı çok güzel kurmuş... Tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Saygı ve Sevgilerimle :)


Dr. Selma ŞENEL
Balıkesir Üniversitesi
Bilişim Uzmanı
.
Niyazi KARADENIZ

Amasya Üniversitesi olarak Öğrenci İşleri Yazılımları ile ilgili yaptığımız geniş çaplı araştırmalar ve Proliz Öğrenci İşleri Yazılımını kullanan paydaşlardan aldığımız olumlu dönütler sonrası, kesinlikle Proliz tarafından yazılan öğrenci işleri yazılımını kullanma kararı aldık.
Doğru bir karar neticesinde Proliz Yazılım ile uyum içinde çalışmaktayız.
Sorunlarımıza oluşturdukları Proliz Destek ile anında müdahale ve zamanında çözüm odaklı bulunmaları da ayrıca övgüye değer olduklarını göstermektedir.
Bu bağlamda Proliz yazılımın üniversite öğrencilerine yönelik ürettiği yazılımla bize göre lider olmuştur.

Proliz’e bu güne kadar verdiği ve bundan sonra vereceği destek için teşekkür eder, çalışanlarına başarılarının devamını dilerim.


Recep ÖZTÜRK
Amasya Üniversitesi
Öğrenci İşleri Daire Başkanı
.
Niyazi KARADENIZ
Üniversiteler her yönüyle canlı ve dinamik kurumlardır, sürekli güncel kalmak ve değişen yönetmelik ve kanunları takip edip hızlı bir şekilde uygulamaya almak zorundadırlar, Proliz Ögrenci Isleri Otomasyonu bu dinamik yapıya tamamen uyum sagladigindan dolayı kolaylıkla adapte olmamizi saglamıştır. Proliz Üniversitemizin ihtiyaçlarina göre şekillenen düşüncelerimizi sistemlerine olduğu gibi aktarmayı başarmıştır. Proliz ailesine çalışmalarından dolayı teşekkür eder başarıların devamını dilerim.

Niyazi KARADENİZ
Gümüşhane Üniversitesi
Öğrenci İşleri Daire Başkanı
.
.

Proliz Öğrenci İşleri Otomasyonu 4 yıldır kullanıyoruz. 4 yıldır bu sayede kendime zaman ayırabiliyorum. Daha önce belki bir çok arkadaşımız gibi otomasyonla ilgili problemleri gidermek için gece 12 'lere kadar uğraşmak zorunda kalıyordum. Proliz kullanmaya basladiktan sonra değişen kanun degisikliklerinide çok detaylı incelememize gerek kalmıyor( Malum harç kanunu, yatay geçisler, yöksis entegrasyon v.s.). Kendileri bizim adimiza kanunları takip ediyorlar, yorumluyorlar, çözüm üretiyorlar. Bize sadece üretilen çözümleri uygulamak kalıyor. Daha ne isteriz ki. teşekkürler.

Afyon Kocatepe Üniversitesi
Yılmaz SARPKAYA
Öğrenci İşleri Daire Başkanı

.
Mevlüt BALTA
Proliz Üniversite Öğrenci İşleri Otomasyonu ile tüm akademik süreci artık daha rahat ve hızlı bir şekilde izleyebiliyor ve ögrencilerimizin işlemlerini hatasız bir şekilde yürütebiliyoruz. Üniversitemiz bünyesindeki farklı müfredatları kolaylıkla uygulayabiliyoruz. İsteklerimize zamanında çözüm ürettiklerinden dolayı Proliz Yazılım'a teşekkür ederim.

Mevlüt BALTA
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi
Öğrenci İşleri Daire Başkanı
.
Mustafa SABUNCU
Artvin Çoruh Üniversitesi olarak Öğrenci İşleri Otomasyonlari ile ilgili yaptığimız incelemeler sonrası, Proliz Öğrenci İşleri Otomasyonu kullanmaya karar verdik. Otomasyonu kullanmaya başladığımız günden bu yana üniversitemiz yönetmeliklerine uyum ve kullanici istekleri dogrultusunda taleplerimiz sorunsuz olarak karsilandi. Halen sorunsuz olarak kullanmaya devam ettigimiz Öğrenci İşleri Otomasyonu, yürürlükteki kanun ve yönetmeliklerde yapilan degişiklikler doğrultusundakı taleplerimizi karşılamış ve karşılamaya devam etmektedir. Proliz Yazılıma bu güne kadar verdigi ve bundan sonra vereceği destek için teşekkür eder, çalismalarinda başarılarının devamını dilerim.

Mustafa Ünver SABUNCU
Artvin Çoruh Üniversitesi
Öğrenci İşleri Daire Başkanı
.
.

Birlikte olduğumuz kısa dönem içerisinde çok olumlu, yapıcı ve çözüm odaklı görüşmelerimiz oldu. Karşılıklı büyük fedakârlıklar sonucunda sevindirici bir noktaya gelindi.2013-2014 Bahar yarıyılı ders kayıtlarında, yapılan bu fedakârlıkların meyveleri alındı. Ancak mevcuda ebetteki iltifat edemeyiz.

Daha iyi ve daha güzel sonuçlara ulasacağımıza olan inancımla Proliz yazılımın yönetici ve tüm personeline teşekkür ediyorum.

Dumlupınar Üniversitesi
Miktat BEKTAS
Öğrenci İşleri Daire Başkanı

.
.

Üniversitedeki çalisma hayatim boyunca hep ögrenci isleri Yazılımi ve Yazılımcilari ile çaliştım. 2011 yılından bu yana ise Proliz ailesi ile çalışıyorum. Kanun ve yönetmelikleri uyumlu, mevzuati yakından takip eden, dinamik bir yapiya sahip olan ve de teknik destek anlaminda sorun yaşamadığımız Proliz ailesine teşekkür ediyor başarılarınin devamını diliyorum.

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi
Filiz AKSOY
Öğrenci İşleri Daire Başkanı

.
.

Genellikle bu tür otomasyonların iki türü vardır. Birincisi yazılımı kodlayanların kolayına geldiği şekilde yazdığı tür, bir diğeri de kullanıcıya yöneliktir.Proliz Yazılım' ın bence en önemli özelliği son kullanıcıya yönelik tasarlanmış olması, Yükseköğretimde son yıllarda meydana gelen hızlı değişimler dolayısıyla mutlaka sürekli ve hızlı güncellemelere ihtiyaç olacaktır ve olmaktadır.Fiyat performans oranlarının optimum düzeyde tutularak büyüme politikasının buna göre değerlendirilmesi, gelecekte hem hizmet veren hem de hizmet alanlar açısından büyük önem arz etmektedir.

Bir cümle an itibariyle proliz öğrenci otomasyonu kullanıyor olmaktan memnuniyetimizi belirtiyoruz.

Gaziosmanpaşa Üniversitesi
Ayhan KAYA
Öğrenci İşleri Daire Başkanı

.
.

Proliz Yazılımın en üstün özellikleri günün her saatinde muhatap birinin bulunması ve gün geçtikçe değişen - gelişen mevzuat hükümlerine anında uyum sağlaması ve bunu biz üniversite öğrenci işleri çalısanlarına duyurmasıdır.

Mardin Artuklu Üniversitesi
M.Tevfik YARDIMCI
Öğrenci İşleri Daire Başkanı

.
.

Otomasyon programın gerek idari gerek akademisyen gerek öğrenci bölümlerinin ihtiyaçlarımızı tam olarak karsıladığını rahatlıkla belirtebilirim.Ayrıca programcı arkadaşlarımızın bizlerden gelen önerilere olumlu yaklaşımlarını takdir ediyorum.

Sürekli değişime ve yeniliğe açık olarak çalışmayi kendilerine ilke edinmiş firma yetkili ve çalisanlarının başarılarının devamını diliyorum.

Aksaray Üniversitesi
Atakan ARSLAN
Öğrenci İşleri Daire Başkanı

.
.

Proliz otomasyon programi tamamen esnek web tabanlı olarak tasarlanmıs, sistemdeki tüm modüllerin tamamen entegre olarak birbirleriyle çalisiyor olması ve sistemin esnek yapisi sayesinde her türlü ihtiyacimiza cevap vermektedir. Destek konusunda her türlü desteği almaktayız.

Proliz ailesine teşekkür ediyorum.

Bingöl Üniversitesi
Muhittin TETIK
Öğrenci İşleri Daire Başkanı

.
.

Üniversitemiz Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı tarafindan Mayis 20013 tarihinden itibaren kullanmış olduğumuz Proliz destek yazılımınızdan geçen 2,5 yıllık süre içerisinde; gerek kullanışlı olmasından gerek Kanun ve yönetmelikleri uyumlu, mevzuatı yakından takip etmesinden memnun olduğumuzu, dinamik bir yapiya sahip olan ve de teknik destek anlaminda sorun yaşamadığımız Proliz ailesine teşekkür ediyor başarılarınin devamını diliyorum..

Siirt Üniversitesi
Gülahmet İPEK
Öğrenci İşleri Daire Başkanı

.
.


Daha önce Kullandığımız programlarla çok sık sorunlar yaşarken Proliz bizim karşımıza çıktı diyebilirim. Önceleri yoğun dönemlerimiz olduğunda gecelerce ya da hafta sonları çalışırken şu anda en yoğun dönemimizde bile normal mesai saatleri içerisinde işlerimizi halledebiliyoruz. Güncellemeleriyle hep daha ileriye giderek sorunlar daha oluşmadan çözüme ulaştıran programın adıdır PROLİZ. Herhangi bir konuda yardıma ihtiyacımız olduğunda hiçbir zaman sıkıntı yaşamadığımız sıcak kanlı personellerin olduğu bir yer. Telefonla arayıp da ulaşamamışsak ya şarjları bitmiştir ya da telefonları çekmiyordur. Aksi takdirde her an hazır ve nazırdır arkadaşlarımız.
Hep birlikte başarılı ve verimli nice çalışmalar gerçekleştirmek dileğiyle. 

Adıyaman Üniversitesi
Abuzer AYKUT
Öğenci İşleri Daire Başkanı

.
.

-Yazılım alma ile ilgili arayisimizda çok sayida üniversite Yazılımini arastirdik ve onlarin memnuniyetini ögrenmeye çalistiktan sonra; ADEK, BEK ve diger komisyonlarimizda çokça tartisildiktan sonra Proliz YazılımI alimina karar verildi.
-Proliz YazılımI'ni kullanan bütün Üniversitelerle görüsüldükten sonra kesin karar verildi.
-Üniversitemiz Öğrenci İşleri Daire Başkanlığında benimle birlikte su an toplam 15 kisi çalisiyoruz. 
-Toplam 6500 ögrenciye hizmet veriyoruz. 
-Kampustaki yerimize tasinmamizla birlikte (4 ay önce) bütün fakülteler, 1 tane yüksekokul ve 1 tane MYO' un ögrenci işlemlerinin tamamini biz yürütüyoruz. 
-Proliz Yazılımina 2013 yili finallerindan önce transfer yapildi. 
-Proliz Yazılımini tam 1 yıldır kullanıyoruz. Bu günlerde de yillik sözlesmemizi yapacagiz.
SONUÇ: 
-Sistem 1 yilda tam oturdu. Bu arada kulanicilar sistemi ögrendiler. su an 7-8 personelle de bu islerimizi rahatlikla yapar duruma geldik. Inaniyorum ki 1 yil sonra 4-5 personelle bile islerimizi rahatlikla yürütebiliriz.
-Yillardir ilk kayitlardan sonra ancak 2-3 ay sonra harç hesaplarini tamamlayabiliyorduk. Yani manuel uğraşmak zorunda kaliyorduk. PROLIZ SISTEMI ile 2014 yili kayitlarinda sifir hatayla islem yaptik. Gerek ders kayitlari ve gerekse harçlar sikintisiz bir şekilde basariyla sonuca varildi. Yillardir ilk kez Banka harç hesaplari ile sistem harç hesaplari esit çikti. 
-Sistem çok iyi, firma çok daha iyi, 
-Kaliteli bir sistem ile birlikte kaliteli bir hizmet oldukça önemli,
-Özü sözü bir olan insanlarla çalismak çok keyifli,

Bitlis Eren Üniversitesi 
Fevzi AYGÜN
Öğrenci İşleri Daire Başkanı 

.
.

İlk öncelikle Proliz Yazılım firmasinin destek grubuna tesekkürlerimi sunuyorum. Daha önce kullandigimiz ögrenci otomasyonu birçok islerimizde yetersiz kalmaktaydi. Proliz Yazılımi aldiktan sonra birçok isimiz kolaylasti. Bu Yazılım firmasinin gelecekte çok güzel isler basaracagindan hiçbir kuskum yok. Özellikle bu otomasyonu kullandiktan sonra bir nevi üniversitedeki memur ihtiyaci da azaldı. Çünkü tüm isleri Proliz'in destek grubu halletmektedir.

Kendilerine tesekkür ederim.

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi
Mehmet UZ
Ögrenci İşleri Personeli

.
.

Bence Proliz Yazılımin teknik yönden çok iyi olmasinin yaninda, hizmeti satin aldiktan sonraki destegi ön plana çikartiyor. Proliz ögrenci isleri için gerekli tüm is ve islemleri en kolay şekilde otomasyon sisteminden takip etmenizi sağlıyor. Ayni zamanda tüm ögrenci islerini ilgilendiren konularda adeta size danismanlik yapiyor .Yeni yönetmelik veya yönergelerde yada YÖK tarafindan yeni getirilen uygulamalarda henüz size resmi yazi ulasmadan Proliz konuyla ilgili sistemde gereli güncellemeyi yapiyor. Örnek(YÖKSIS , Akademik CV , YÖKSIS entegrasyonu gibi) Sürekli ulaşılabilir olunmasi ulasildiktan sonra çözüm üretilip çok hızlı bir şekilde geri dönülmesi hususunda özellikle belirtmek istiyorum.

Prolizin başarılı çalismalarini sunumdan sonrada devam etmesi dileklerimle ..

Bursa Teknik Üniversitesi
İbrahim GÜNGÖR
Öğrenci İşleri Personeli

.
.

Çok sık değişen mevzuatlara göre süreçlerini yöneten öğrenci işleri birimi için "yazılım" üniversitesinin beyni, eli-ayagı gibidir. Bu anlamda mevcut programlar içinde ihtiyaçları en doğru gören, çözümleyen ve geliştiren firmanın "Proliz" olduğunu gördük.

Verdikleri destek ve emek için , hayatımızı kolaylastırdıkları için tüm ekibe tesekkür ediyoruz.

Faruk Saraç Tasarım MYO
Esin BAYLANÇİÇEK
Öğrenci İşleri Daire Başkanı

.
.

2011 yılında tereddütlerle hayatımıza giren Proliz hayatımıza girdikten sonra her geçen gün kendisini gelistirmesi ve yenilemesiyle bizleri şaşırtmakla birlikte kendisine hayran birakmıştır. Verdikleri destekte takdire beyandır.

Teşekkürler Proliz Yazılım.

HarranÜniversitesi
Abdullah BATI
Ögrenci İşleri Şube Müdürü

.
.

Öncelikle yapmis olduğunuz tüm yardim ve destek için tesekkürler. Yeni eklenen modüller ve sürekli güncellenen Yazılım bizim için gerçekten büyük bir sans. Çalişmalarınız ve projeleriniz için şimdiden yolunuz açik olsun. Telefon, e-posta desteleriniz ve gösterdiginiz sabir - iyi niyet için tüm çalisanlariniza tesekkür ederim. Yazılım tüm ihtiyaçlarina cevap vermek ve hatta fazlasina sunabilecek şekilde gelişmeye devam ediyor. Uzun vadede birlikte çalisabilme dileklerimi sunarim.

Tüm Proliz ailesine tekrar tesekkürler.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi
Serhat KONYALIOĞULLARI
Bilgi İşlem Personeli

.
.

Firmanızın oluşturmuş olduğu otomasyon sisteminin tüm kullanıcılara hayırlı olmasını diler. Başarılarınızın devamını içtenlikle dilerim. Bizimle iletişime geçen ve arka planda görmediğimiz elemanlara gönülden teşekkürler.

Şırnak Üniversitesi
Muhammed Bilal ASLIM
Öğrenci İşleri Personeli..

.
.

Proliz Otomasyon Sistemi YÖK tarafindan getirilen uygulamalar, yönetmelikler ve yönergelerle ilgili yeniliklerin güncellemelerini anında sistem üzerinde yapıyor ve bizleri bilgilendiriyor. Daha önce kullanmış olduğum otomasyon sistemlerinden, Proliz destek ekibi çok çok iyi . Bir sorununuz ,bir talebiniz olduğu zaman ister telefonla, ister destek panelinden kendilerine ulaşıp kisa bir süre içerisinde yada aynı anda sonuç alabiliyorsunuz. Tüm Proliz ekibine verdikleri emek ve destek için teşekkür ederiz.

Adigüzel Meslek Yüksekokulu
Özlem SIKICAN
Birim Sorumlusu

.
.

Yükseköğretimdeki yenilikleri takip eden ve kendini sürekli yenileyen Proliz Öğrenci İşleri Otomasyonu ile Üniversitemizdeki işlemleri artık çok daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde yürütüyoruz. Programın esnek ve dinamik yapısı sayesinde yönetmelik ve yönergelerdeki değişiklikleri sisteme kolayca tanımlayıp hatasız bir şekilde uygulayabiliyoruz. Teknik destek konusunda da ulaşılabilir olması ve doğru çözümler sunması en büyük artılarından birisi. Proliz Yazılım’ın yöneticilerine, yazılım ekibine ve teknik destek ekibine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi
Taner ÇOĞAN
Öğrenci İşleri Şube Müdürü

.